Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 09/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park Field C 4:30p 6:00p  >SELECT> 10U Boys Select Team Practice  Berens C Turf field  SG 
6:00p 7:30p  >PREMIER> 13U Girls Premier Team Practice    JR 
7:30p 9:00p  >SELECT> 16U Girls Soccer Team Practice    JR 
Elmhurst, Plunkett Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Practice  make up practice  MT 
 Tue 09/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park 8:00p 9:30p  >SELECT> 17U Girls Soccer Team Practice  Berens C Turf field  SG 
Elmhurst, Berens Park Field C 7:00p 8:30p  >SELECT> 14U Girls Select Team Practice    SF 
Elmhurst, Plunkett Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Practice    MT 
 Wed 09/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park Field C 8:00p 9:30p  >SELECT> 16U Girls Soccer Team Practice    JR 
Elmhurst, Crestview Park 4:30p 6:00p  >SELECT> 10U Boys Select Team Practice    SG 
Elmhurst, Plunkett Park 6:00p 7:30p  >PREMIER> 13U Girls Premier Team Practice    JR 
 Thu 09/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00a 8:30a  >SELECT> U12 Boys Soccer Team Practice    KR 
Elmhurst, Berens Park Field C 7:30p 9:00p  >SELECT> 17U Girls Soccer Team Practice  Berens C Turf field  SG 
Elmhurst, Plunkett 7:30p 9:00p  >SELECT> 14U Girls Select Team Practice    SF 
Elmhurst, Plunkett Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Practice    MT 
 Fri 09/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 5:00p 6:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Practice    MT 
Elmhurst, East End Park 7:00p 8:00p  >PREMIER> 10U Boys Black Team Game ECSA WHITE Game moved to East End  MT 
Wheaton , Central Athletic Complex 7:30p 8:30p  >SELECT> 11U Boys Select Team Game Wheaton Wings 2009 Yellow Friday Night Game  MD 
 Sat 09/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Burr Ridge, Walker Park 2:00p 3:30p  >SELECT> 16U Girls Soccer Team Game LTSC Select 04   JR 
Elmhurst, Berens Grass "A" 4:00p 5:30p  >PREMIER> 13U Girls Premier Team Game AYSO 300 United   JR 
Elmhurst, Crestview Park 12:00p 1:00p  >SELECT> 11U Girls Select Team Game KICS United   MT 
Elmhurst, Elmhurst Eldridge 6:00p 7:00p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game RBFC   MT 
LaGrange, Lyons HS 4:30p 6:00p  >SELECT> 14U Girls Select Team Game LTSC Select AT Lyons Township HS North at Cossitt Ave & Gilbert Ave  SF 
Lombard, Lombard Common 1:30p 2:30p  >PREMIER> 10U Boys Black Team Game Lombard Firebirds   MT 
Oak Brook, Oak Brook Polo Field 4:30p 5:30p  >SELECT> 11U Boys Select Team Game OBSC 2009 Red   MD 
Romeoville, Volunteer Park 3:00p 4:00p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game Athletic Condors 2007   MT 
Tinley Park, Kirby Easterseals Field 2:00p 3:00p  >PREMIER> 12U Boys Premier Team Game Tinley Park Bobcats   KN 
 Sun 09/15/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Brookfield, EHLERT PARK 9:00a 10:00a  >PREMIER> 09U Boys Black Team Game RBFC   MT 
Elgin, Elgin Sports Complex 6:00p 7:30p  >SELECT> 15U Girls Select Team Game Rush West Premier   JB 
Elmhurst, Berens Grass "A" 4:00p 5:00p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game Team Chicago   MT 
Elmhurst, Berens Park 12:00p 1:20p  >SELECT> 13U Girls Select Team Game Chicago Edge   BL 
4:00p 5:30p  >SELECT> 19U Girls Soccer Team Game CFJ City   BL 
Elmhurst, Conrad Fischer 11:30a 12:30p  >SELECT> 11U Girls Select Team Game Kopion   MT 
Elmhurst, Conrad Fischer 11:30a 12:30p  >SELECT> 11U Boys Select Team Game Firebirds 2009 Black   MD 
Elmhurst, Conrad Fischer 4:00p 5:00p  >SELECT> 12U Boys Select Team Game OPRF ALLIANCE   RD 
Elmhurst, Conrad Fisher 10:00a 11:00a  >PREMIER> 11U Girls Premier Team Game Chicago Empire   MT 
Elmhurst , Eldridge Park 11:30a 12:30p  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Game OPRF ALLIANCE   KR 
1:00p 2:00p  >SELECT> 09U Girls Select Team Game Roma FC Please arrive 30 minutes before kickoff!  KR 
2:30p 3:30p  >SELECT> 10U Boys Select Team Game OBSC 2010 Blue Eldridge Park (Spring & Butterfield Rd. )  SG 
Elmhurst, Eldridge Park North  4:00p 5:00p  >PREMIER> 10U Boys Green Team Game ECSA WHITE   MT 
Eldridge West  10:00a 11:00a  >SELECT> 10U Girls Select Team Game Eclipse    KR 
York Commons 11:00a 12:00p  >SELECT> 07U Jr Kickers Game Festival Games   KR 
3:00p 4:00p  >SELECT> 08U Girls Soccer Team Game Wizards   KR 
4:15p 5:15p  >SELECT> 08U Boys Soccer Team Game Festival Games   KR 
4:15p 5:15p  >SELECT> 08U-U10 Jr Kickers Game FESTIVAL   KR 
Lombard, Four Season Pk 12:00p 1:00p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game Firebirds   MT 
Lombard, Lombard Common 1:15p 2:15p  >SELECT> 09U Boys Select Team Game Firebirds   KR 
Naperville, Frontier Park 10:30a 12:00p  >SELECT> 16U Girls Soccer Team Game Wolf SC 04/05 Black   JR