Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 06/03/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park 7:00p 8:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Practice  Turf C field  SF 
St Charles, James O. Breen Park 6:00p 7:00p  >SELECT> 10U Girls Select Team Game 10U Girls Select Team   JK 
 Tue 06/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Grass "A" 6:15p 7:25p  >PREMIER> 12U Girls Premier Team Game Wizard FC Wear Green  BL 
Berens Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Practice  Turf C  SF 
Elmhurst, Eldridge, South Field 5:30p 6:30p  >SELECT> 09U Girls Select Team Game Wizard FC   MT 
 Wed 06/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00p 8:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Practice  Turf C field  SF 
7:30p 9:00p  >SELECT> 19U Boys Soccer Team Game Midwest FC Wear Green  BL 
Minooka, Arbor Lakes Field 7:00p 8:30p  >SELECT> 12U Boys Select Team Game RUSH SOUTH   MT 
 Thu 06/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00a 8:30a  >SELECT> U12 Boys Soccer Team Practice    KR 
7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Practice  Turf C  SF 
7:15p 8:30p  >SELECT> 15U Boys Select Team Game  make up game  EH 
8:00p 9:30p  >SELECT> 14U Girls Select Team Game Midwest FC   JB 
 Fri 06/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Butterfield Park 7:00p 8:00p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game Chicago Dynasty   KR 
 Sat 06/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Chicago, Dunbar Park 9:30a 10:30a  >SELECT> 10U Girls Select Team Game 10U Girls Select Team ( Note this game changed from April 14th) *other coaches request  JK 
Downers Grove, OBrien Park 12:00p 1:00p  >PREMIER> 09U Girls Premier Team Game Roadrunners SC   LC 
Downers Grove, YMCA 8:00a 9:10a  >PREMIER> 12U Girls Premier Team Game Joga Bonito SC Wear Green (Make up from past two rain outs)  BL 
Butterfield Park 4:30p 5:30p  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Game LG CELTICS DEMETAE 09   MT 
Geneva, Geneva, Good Templar Par 10:00a 11:20a  >SELECT> 12U Girls Select Team Game CSA Wear Green  BL 
Minooka, Arbor Lakes Field 2:00p 3:00p  >PREMIER> 13U Boys Premier Team Game Rush Nero 2006   MT 
Oak Brook, Oak Brook Park District 3:00p 5:00p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game SC connection    RU 
Wheaton, Seven Gables Park 11:30a 1:30p  >SELECT> 14U Girls Select Team Game Midwest FC   JB 
 Sun 06/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Stuart Sports Complex 1:00p 3:00p  >SELECT> 14U Girls Select Team Game Aurora Aztec Lions U14   RU 
Berens Park 12:30p 1:50p  >SELECT> 12U Girls Select Team Game Midwest Wings Wear Green  BL 
4:00p 5:30p  >SELECT> 19U Boys Soccer Team Game AAC Eagles Wear Green - Turf Field C  BL 
6:00p 8:00p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game SAA   RU 
Butterfield Park 1:00p 2:00p  >PREMIER> 09U Boys Black Team Game TESC PREMIER GREEN   KR 
Elmhurst, Butterfield Park 1:00p 2:00p  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game TESC PREMIER BLACK   KR 
Eldridge Park East 12:00p 1:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Game LG Celtics   SF 
1:00p 2:00p  >SELECT> 10U Girls Select Team Game Chicago Inter   JK 
2:00p 3:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Game Inter FC   SF 
Eldridge Park North 1:00p 2:00p  >SELECT> 10U Boys Select Team Game Burbank Bulldogs FC   KR 
Elmhurst, Elmhurst Eldridge 8:00a 9:30a  >SELECT> 15U Boys Select Team Game    EH 
3:00p 4:00p  >SELECT> 12U Boys Select Team Game Rush Nero 2006   MT 
5:00p 6:00p  >SELECT> 10U Boys Select Team Practice Burbank Bulldogs Blue/White   MT 
Oak Park , Irving School  9:15a 10:15a  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Game Chicago Edge   MT 
Oak Park , Irving School  10:30a 11:30a  >PREMIER> 09U Girls Premier Team Game Chicago Edge GU9 Select   KR