Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 04/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Park 7:00p 8:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Practice  Turf C field  SF 
 Tue 04/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Grass "A" 5:30p 7:00p  >SELECT> 09U Boys Select Team Practice    SG 
Berens Park 7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Practice  Turf C  SF 
 Wed 04/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berens Park 7:00p 8:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Practice  Turf C field  SF 
 Thu 04/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Elmhurst, Berens Grass "A" 5:30p 7:00p  >SELECT> 09U Boys Select Team Practice    SG 
Berens Park 7:00a 8:30a  >SELECT> U12 Boys Soccer Team Practice    KR 
7:00p 8:30p  >SELECT> 13U Girls Select Team Practice  Turf C  SF 
 Sat 04/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Crystal Lake, Crystal Lake  10:00a 12:00p  >SELECT> 14U Girls Select Team Game  President Cup Play in game  JB 
Berens Park 4:00p 5:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Game AYSO 300 Turf Field C  SF 
Elmhurst, Berens Park 6:00p 7:30p  >SELECT> 16U Boys Select Team Game  field C  EH 
Elmhurst, Butterfield Park 4:30p 5:30p  >SELECT> 09U Boys Select Team Game Lifezone Gladiators 2010   SG 
Pioneer Park 4:00p 5:00p  >PREMIER> 12U Girls Premier Team Game Chicago Edge Wear Green  BL 
Elmhurst, Salt Creek Park 1:30p 2:30p  >PREMIER> 09U Boys Black Team Game ECSA   KR 
Frankfort, Hickory Creak Middle Sch 10:15a 11:15a  >PREMIER> 13U Boys Premier Team Game Windy City Away Game. Please arrive 45 minutes before Kickoff.   RC 
Lockport, Ludwig School 9:00a 10:00a  >SELECT> 10U Girls Select Team Game Chicago Inter SC 05-red   JK 
Romeoville, Volunteer Park 4:30p 6:30p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game Samba Soccer Academy   RU 
Western Springs, Spring Rock Park 9:30a 11:00a  >SELECT> 13U Girls Select Team Game Chicago Empire 4400 CENTRAL AVE, WESTERN SPRINGS  SF 
Woodridge, Woodridge ARC 9:00a 10:00a  >PREMIER> 11U Boys Premier Team Tourney Carol Stream Panthers Spring Showers Tournament (ARC Indoor Field #1)  KN 
12:00p 1:00p  >PREMIER> 11U Boys Premier Team Tourney Coyotes FC Spring Showers Tournament (ARC Indoor Field #1)  KN 
 Sun 04/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Berwyn, Morton West H.S. 11:00a 12:30p  >PREMIER> 15U Girls Premier Team Game Berwyn Blazers   SF 
Burbank, McArthur Park 1:00p 2:00p  >SELECT> 10U Boys Select Team Game Black Lions 2009   KR 
Berens Park 12:00p 2:00p  >SELECT> 13U Boys Select Team Game SC connection     
Elmhurst, Berens Park 2:00p 3:00p  >PREMIER> 13U Boys Premier Team Game Rush Nero 2006 Home Game. Please arrive 30 minutes before kickoff.   RC 
Berens Park 6:00p 7:00p  >SELECT> 12U Boys Select Team Game NSA Boys Red 2006   MT 
Butterfield Park 10:00a 11:00a  >PREMIER> 10U Girls Premier Team Game Chicago Empire Blue   MT 
Elmhurst, Butterfield Park 11:30a 12:30p  >SELECT> 09U Boys Select Team Game Glen Ellyn Lakers   SG 
Eldridge Park East 11:30a 12:30p  >PREMIER> 09U Girls Premier Team Game LG Celtics   KR 
Elmhurst, TESC INDOOR 11:00a 12:00p  >SELECT> 07U Academy Spring Game  TUESDAY PRACTICE PLAYERS  KR 
12:00p 1:00p  >SELECT> 07U Academy Spring Game  THURSDAY PRACTICE PLAYERS  KR 
1:00p 2:00p  >SELECT> 08U-U10 Academy Spring Game FESTIVAL TEAMS   KR 
3:00p 4:15p  >SELECT> 08U Girls Soccer Team Game Elmhurst City Please arrive at 2:45 PM for warm up  KR 
Roselle, Seasons Four Park 9:00a 10:00a  >PREMIER> 09U Boys Green Team Game VICI Field Change  MT 
schaumburg, st. peters luthern churc 4:00p 5:30p  >SELECT> 15U Boys Select Team Game    EH 
Woodridge, Woodridge ARC 8:00a 9:00a  >PREMIER> 11U Boys Premier Team Tourney Chicago Fire Jrs Spring Showers Tournament (ARC Indoor Field #1)  KN